Wkrótce otwarcie we Wrocławiu (pn-pt 10-18, sob 10-14) - 501 838-333, 71 345 55 55
Rowery w Szklarskiej Porębie

Rowery w Szklarskiej Porębie – również dla Ciebie!

Rowery w Szklarskiej Porębie należą do szczególnie popularnych środków transportu. Miasto oferuje wiele atrakcji dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Najlepszym sposobem na wyruszenie w rowerowe górskie trasy jest wypożyczenie jednośladu w naszej wypożyczalni IMMOTION. Otrzymanym pojazdem możesz do woli przemierzać majestatyczne wzniesienia Sudetów. Oferujemy wiele wysokiej klasy rowerów, które doskonale sprawdzą się podczas kilkugodzinnej podróży.

Spis treści
Atrakcje rowerowe
Trasy rowerowe Gór Izerskich
Trasy rowerowe Karkonoszy
Oferta wypożyczalni
Szlakowe rowery elektryczne
Przyczepki dla dzieci
Nowoczesny osprzęt rowerowy
Zasady współpracy

Atrakcje rowerowe w Szklarskiej Porębie

Szklarska Poręba leży na styku Gór Izerskich i Karkonoszy, będących najpiękniejszymi pasmami Sudetów Zachodnich. Miejscowość znajduje się w dolinie rzeki Kamiennej, skąd ciągną się liczne szlaki górskie i trasy rowerowe. W naszej wypożyczalni rowerów możesz wypożyczyć jednoślad, którym zwiedzić można wszystkie zakątki Szklarskiej Poręby i okolic. Doskonale przygotowane rowery dają dużą swobodę poruszania się, dzięki czemu można nimi dojechać nawet w najwyżej położone miejsca.

Trasy Gór Izerskich

W okolicach Szklarskiej Poręby znaleźć można trasy rowerowe, które wiodą przez kilkaset kilometrów w różnych kierunkach. Da się nimi dojechać zarówno w atrakcyjne pod względem turystycznym miejscowości, jak i zwiedzić Góry Izerskie. Trasy w ich rejonie przystosowane są do potrzeb osób o różnym poziomie zaawansowania. Nasz rowery mogą posłużyć zarówno do jazdy zawodowej, jak i rekreacyjnej. Bliskie położenie granicy sprawia, że część tras przebiega przez Czechy. Góry Izerskie posiadają stosunkowo łagodne wzniesienia i nie są wysokie, dzięki czemu polecane są osobom początkującym. Nietrudno jednak znaleźć tutaj także trasy przeznaczone dla zaawansowanych kolarzy.

Trasy Karkonoszy

Karkonosze są najwyższym pasmem Sudetów, przez co oferują wiele atrakcji dla turystów ceniących aktywny wypoczynek. Trasy w Karkonoszach ciągną się przez polski i czeski obszar gór. Jazda nimi to spore wyzwanie zarówno dla rowerzysty, jak i jego jednośladu. Warto więc wypożyczyć u nas o odpowiedni osprzęt, aby na spokojnie podziwiać krajobrazy szlaków i poobcować z naturą. W IMMOTION zajmujemy się nie tylko wypożyczaniem rowerów. Organizujemy również kilkugodzinne wycieczki na terenie Szklarskiej Poręby, Karkonoszy i Gór Izerskich. Wszystkie wyprawy prowadzone są przez wykwalifikowanych przewodników, którzy doskonale znają Sudety.

Oferta wypożyczalni rowerów w Szklarskiej Porębie

Wszystkie nasze rowery dostępne w wypożyczalni w Szklarskiej Porębie są doskonale wyposażone i w pełni sprawne technicznie, dzięki czemu ich użytkownicy mają gwarancję bezpieczeństwa i komfortu. Jesteśmy również w stanie doradzić w wyborze roweru, a przed wyruszeniem w trasą przeprowadzić jego odpowiednią regulację. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży jednośladów, potrafimy optymalnie spełnić potrzeby klientów wypożyczalni.

Widok na Karkonosze

Jednoślady w ofercie IMMOTION

Pośród oferowanych przez nas rowerów górskich warto wyróżnić klasyczne jednoślady Rockhopper. Modele te dają możliwość wygodnej i bezpiecznej jazdy na pobliskich trasach. Do ich zalet należy solidna aluminiowa rama, przyczepne opony, sztywne golenie, amortyzowany widelec i funkcjonalne przerzutki. Każdy wypożyczony rower idealnie sprawdzi się podczas górskiej wycieczki. Poza klasycznymi rowerami górskimi, w IMMOTION dostępne są także modele e-bike firmy Specialized. Posiadają system elektrycznego wspomagania, dzięki któremu pokonać można zmęczenie i przedłużyć górską wyprawę. Niezwykle efektywną i przyjemną jazdę zapewniają natomiast rowery szlakowe, takie jak Turbo Kenevo Comp, Turo Levo cy Turbo Levo Hardtail.

Szlakowe rowery elektryczne

W porównaniu z klasycznymi modelami, jednoślady elektryczne znacznie lepiej sprawdzają się przy trudnych podjazdach. Wspomaganie daje możliwość pokonania większej liczby kilometrów, wjechania wyżej i zaliczenia kolejnych przełęczy. Nowoczesne rowery elektryczne posiadają wszystkie zalety typowych szlakowców. Należy do nich idealne dopasowanie i łatwa kontrola, co wynika z obecności dużej rury górnej. Krótkie rury dolne trójkąta tylnego gwarantują natomiast pożądaną sterowność. Stabilność jednoślady te zawdzięczają nisko osadzonemu suportowi. Nowoczesne rowery posiadają ramę z aluminium, a jej wydajna konstrukcja korzysta z nowoczesnych technologii. Atutem każdego elektrycznego modelu jest silnik z regulacją, który cicho i płynnie wspomaga pedałowanie. Taka konstrukcja daje pewność pokonania nawet najbardziej stromych stoków. Odpowiednie ustawienie siły wspomagania daje możliwość zaoszczędzenia energii. Silnik jest w stanie dostarczyć moc błyskawicznie.

Przyczepki dla dzieci

Poza jednośladami, w naszej wypożyczalni możesz też znaleźć specjalną przyczepkę marki Qeridoo. Tego rodzaju wózek zaprojektowany został w taki sposób, aby rodzic mógł zabrać na rowerową wycieczkę dziecko. Dzięki zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń, podczas jazdy pasażerowie są optymalnie chronieni. Wielofunkcyjny model Queridoo posiada kompletne wyposażenie. Da się go używać nie tylko jako przyczepki rowerowej – obecność dużego koła przedniego pozwala na wykorzystanie sprzętu w formie wózka spacerowego lub wózka do joggingu. Wyposażenie tego typu da się łatwo złożyć. Za sprawą automatycznego systemu tłumienia sprężyn, wózek pracuje bardzo cicho. Wyposażony jest również w nowoczesne siedzisko, zapewniające dziecku komfort i wygodę.

Nowoczesny osprzęt rowerowy

Nie bez znaczenia dla jakości oferowanych przez nas rowerów pozostaje wysokiej klasy osprzęt. Optymalizuje on wytrzymałość jednośladu oraz jego osiągi. Na osprzęt składają się liczne komponenty, m.in. widelec, tylny tłumik czy szerokie obręcze. Rowery szlakowe w nowym standardzie mogą być częściowo obsługiwane specjalnie zaprojektowaną aplikacją. Dzięki obecności zintegrowanego wyświetlacza, użytkownik może śledzić najważniejsze parametry jazdy. Wbudowany pilot pozwala natomiast na zmianę trybu bez opuszczania kierownicy. Stosunek pracy kolarza i silnika pokazuje precyzyjny miernik mocy.

Zasady współpracy z wypożyczalnią rowerów w Szklarskiej Porębie

Wypożyczalnia rowerów górskich IMMOTION mieści się w ośrodku Interferie Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie. Ta nietrudna do znalezienia lokalizacja to idealna baza wypadowa do górskich wycieczek. Podczas wizyty możesz wybrać nie tylko model roweru, ale również jego rozmiar. W ten sposób da się idealnie dopasować parametry jednośladu do własnych potrzeb. Warunkiem wypożyczenia rower jest zaakceptowanie naszego regulaminu. Pojazd udostępniamy na podstawie umowy najmu, która zabezpiecza również interesy naszych klientów. Z treścią dokumentów warto zapoznać się wcześniej, dlatego udostępniliśmy je do wglądu na naszej stronie internetowej. Przez internet możesz te wcześniej zarezerwować rower lub sprawdzić jego dostępność w wybranym terminie. W ten sposób zyskać można pewność, że podczas pobytu w Szklarskiej Porębie uda się zobaczyć fotogeniczne trasy Sudetów. Wszystkie nasze rowery zostały szczegółowo opisane pod względem parametrów technicznych. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby podczas wypadu i nawiązania współpracy.

Gdzie jesteśmy?

wypożyczalnia rowerów Specialized we Wrocławiu

Zapraszamy (pn-pt 10-18, sob 10-14)

Zadzwoń +48 501 838-333

Napisz do nas