Wkrótce otwarcie we Wrocławiu (pn-pt 10-18, sob 10-14) - 501 838-333, 71 345 55 55

O NAS

Firma IMMOTION została założona w 2005 roku przez pasjonatów rowerów. Swoją przygodę z dwoma kółkami zaczynali już w latach 90-tych uczestnicząc w zawodach MTB. Dzięki temu zdobyli wiedzę i doświadczenie, które skutecznie przenieśli na grunt zawodowy zakładając w pierwszej kolejności serwis rowerowy we Wrocławiu na placu Grunwaldzkim.

Obecnie firma posiada we Wrocławiu cztery stacjonarne sklepy rowerowe wraz z zapleczem serwisowym. W ofercie są wszystkie rodzaje rowerów począwszy od rowerów miejskich i dziecięcych a także specjalistyczne i profesjonalne rowery wyścigowe. Ważną częścią asortymentu są rowery elektryczne, a firma IMMOTION stawia na ich popularyzację. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tymi rowerami organizuje dni otwarte, testy oraz udostępnia je w wypożyczalni, tak aby każdy mógł zapoznać się z technologią e-bike.

IMMOTION posiadając na stanie blisko 1000 rowerów może zapewnić wybór dla każdego klienta, uzupełnieniem tej oferty jest cała masa akcesoriów, ubrań butów i innych rzeczy niezbędnych dla rowerzysty. W każdym ze sklepów ulokowany jest serwis rowerowy, gdzie najlepsi fachowcy mogą  przeprowadzić dowolną naprawę lub modyfikację roweru. Doświadczona kadra sprzedawców chętnie dzieli się swoją wiedzą aby wybór roweru był optymalny dla każdego klienta.

Dodatkowo na stronie immotion.pl funkcjonuje sklep internetowy można tam także przeczytać wiele porad i artykułów poruszających ważne sprawy dla każdego właściciela roweru.

Nazwa IMMOTION jest obecna również w sporcie,  dwie drużyny kolarskie: IMMOTION SPECIALIZED TEAM oraz IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM ambitnie uczestniczą w wielu konkurencjach zarówno MTB jak i szosowych.

Firma IMMOTION wspiera wiele przedsięwzięć związanych z rowerami jak choćby Dolnośląski Festiwal Rowerowy lub Henrykowski Maraton Rowerowy.

Dla ekipy IMMOTION rower to coś więcej niż hobby dlatego szukając we Wrocławiu sklepu lub serwisu rowerowego zapraszamy gorąco do odwiedzenia jednego ze sklepów IMMOTION.

Gdzie jesteśmy?

wypożyczalnia rowerów Specialized we Wrocławiu

Zapraszamy (pn-pt 10-18, sob 10-14)

Zadzwoń +48 501 838-333

Napisz do nas